Malonumas Būti Moterimi

moterims, norinčiomis pabudinti savo
moterišką energiją, išlaisvinti savo
kūnus ir atsiverti giliam intymumui

Sekmadienį, spalio 3 | 19:00h

Nemokamas Užsiėmimas

Šis seminaras neskirtas toms, kurioms „yra gerai taip, kaip yra“.

Jis yra skirtas toms, kurioms atsibodo gyventi „susitvarkiusios ir patogios moters“ rolėje. Toms, kurios yra pasiruošusios pažvelgti į savo kūną, moteriškumą bei intymumą naujomis akimis ir tapti savo gyvenimo kūrėjomis. 

(Jokia išankstinė patirtis nėbūtina, bet būtina viduje rusenanti ugnelė užplieskianti tave noru gyvenimą patirti giliau).

Labai džiaugiuosi atradusi Auriką, tai buvo vienas iš geriausių dalykų, įvykusių mano gyvenime. Kai prisimenu savo visą gyvenimą, aš visada ieškojau atsakymo, nes visada tikėjau, kad kažkas yra giliau, kad kažką galima padaryti su savimi, kad nesijausčiau taip blogai, kažkas yra giliai širdyje, viduje, bet aš niekada nežinojau, kas. Aš visą savo gyvenimą to ieškojau ir būtent suradusi Auriką patyriau tai, ko aš visada ieškojau. Tai buvo mano vidinė ramybė.

– Vitalija

Šis seminaras yra skirtas tau, jei:

Ilgiesi savo pulsuojančio gyvybingumo ir KAŽKO, kas paliestų tavo esybę. Nežinai, kas tai yra ir vidinę tuštumą laikinai malšini liaudiškai priimtais anestetikais:  vynu, maistu, naujais rūbais, Instagramu ir skambučiui draugei. Na, gal kartais ir intymiais “masažuokliais” 😊

Tavo galva sako, kad “turėtum jausti geismą”, bet tavo kūnas kalba priešingai – tas pilvo apačią švelniai kutenantis geismas mistiškai apleido tavo gyvenimą.

Tau puikiai sekasi analizuoti savo pyktį ar liūdesį, bet išties bijai atverti širdį ir viską išjausti.

Nors išorėje pateiki “susitvarkiusios” moters paveikslą, viduje jautiesi atitolusi nuo savo moteriškumo, intuicijos ir žaismingo jausmingumo. 

Nepatiri vidinio malonumo arba pavargai nuo trumpų, nuspėjamų ir mechaninių būdų užtikrinti laimingą pabaigą. Vis klausi savęs, “kas su manimi kažkas negerai” ir patyliukais galvoji, kad „visos kitos moterys mėgaujasi valandos trukmės malonumo maratonais ”. (#mitas!)

Tau gėda kalbėti apie savo intymius troškimus bei poreikius (šiaip ir nežinai, kas tau suteikia gilų malonumą?), bet esi pasiruošusi išlaisvinti save iš šio jausmo.

“Pajutau tokią gilią meilę sau ir savęs priėmimą – ne iš proto, o iš širdies. Įvyko toks gilus pokytis, kad pradėjau leisti sau būti tokiai, kokia esu su visa patirtimi ir gilia pagarba sau. Pradėjau vertinti savo moteriškumo grožį, po truputį išgirsti, ką man tyliai kalba kūnas ir širdis.Renkuosi būti kūrėja, o ne vargšiuke auka. Net kai užgriūva užsisukimas emocijose, žinau, kad turiu konkrečias priemonės joms paleisti. Labai noriu tau padėkoti, Aurika, už šią kelionę kartu. Buvo tiek atradimų, naujų pojūčių, kur net nežinojau, kad egzistuoja. Taipogi supratau, kad nesu viena ir kad daug moterų patiria panašius sunkumus.

– Živilė

AURIKOS ISTORIJA

Prisimenu, kaip vieną ūkanotą žiemos rytą septintu troleibusu važiavau iš Stoties į darbą Pašilaičiuose. Ūkanotas buvo ne tik rytas, bet ir aš pati, ir žmonės aplink mane. Tyliai gedėjau savo gyvenimo: “Kur nutekėjo mano gyvybinės sultys? Turiu puikų gyvenimą, bet širdį nuolat graužia tuštumos kirminėlis. Negi jau viskas?”.

Jei kas nors tą rytą man būtų pasakę, kad ateityje užsidirbsiu duonai padėdama moterims mylėti save mokantis patirti gilesnį malonumą gyvenime, būčiau skaniai nusikvatojusi. Tuo metu ieškojau meilės Tinderyje ir baruose. Kaip užsukta mėginau užpildyti vidinę tuštumą kažkuo iš išorės: santykiai, karjera, pinigai, kelionės, nauji rūbai, vakarėliai… Išmėginau VISKĄ. Netgi tapau jogos mokytoja Madride, o vėliau išvykau į Balį. Kas suveikė? Niekas. Netgi Balis baimės mano kirminėlio “neišsprendė”. Auč. 

Po įdomių įvykių sekos (apie juos papasakosiu seminare), atradau sakralų intymumą – pirmą kartą gyvenime patyriau, kad tai yra tas sielos balzamas, kurio taip ilgai ieškojau! Svarbiausia, radau būdą užpildyti meilės sau šaltinį ir sukurti pilnatvę iš vidaus

Taigi, gilinant ryšį su savo kūnu, emocijomis bei moteriškumu mes iš esmės transformuojame visą savo gyvenimą: santykius su aplinkiniais, savęs priėmimą bei ryšį su visata. 

Ką sako moterys?

Visą gyvenimą savęs nepriėmiau, nejaučiau nei meilės, nei grožio sau ar savo kūnui – dabar galiu nuoga į save žiūrėti savim žavėtis ir negaliu patikėti, kad tiek metų buvau akla ir nemačiau šio grožio. Jaučiuosi savim pasitikinti labiau nei kažkada anksčiau, rečiau galvoju apie tai, kaip atrodau ar ką pasakys kiti, nes greitai galiu grįžti į save ir meilę sau.

Esu be galo dėkinga Aurikai už jos vedimą, kad taip nuoširdžiai dalinosi savo patirtim, kad ji nuostabi, be galo žavi moteris, neina nuo jos akių atplėšti. Linkiu jai nesustoti, nes ji nei pati tikriausiai nesuvokia, kiek gėrio padaro moterims ir žinoma visam pasauliu.

– Eglė

Pritraukiau naujus santykius! Manau jis jaučia tą magišką moterį manyje. Yra šiltas ir mielas su manimi, man labai gera su juo. Abipusiai, šilti ir pilnaverčiai santykiai buvo tai, ko troškau! Labiau save myliu. Išmokau priimt ir išlaisvint emocijas. Su meile ir pagarba priimu kūną. Jaučiuosi daug ramesnė, sveikesnė, labiau atsipalaidavus, priimanti save ir kitus tokius kokie yra, be teisimo.

Jaučiu gavusi galingus įrankius kuriančius mano geresnę dabartį ir padedančius moteriškai atsiskleisti ir bei jaustis stipresnei, laisvesnei, kūrybiškesnei būtybei. Labai labai rekomenduoju visoms moterims dirbti su Aurika!”

– Akvilė

“Tapau išraiškingesnė ir tai pradėjo pastebėti aplinkiniai. Pradėjau labiau džiaugtis, priimti gyvenimą tokį, koks jis yra. Įgavau daugiau energijos, ryžto gyventi, supratau, kad galiu kurti gyvenimą pilnai prisiėmus atsakomybę. Pradėjau tiesiog mėgautis savo kūnu! Pradėjau priimti save visokią, su įvairiom emocijom, leidžiant joms išsireikšti. Ryšys su aplinkiniais tapo šiltesnis, atsirado daugiau meilės sau, o per tai ir kitiems. Tai, ką moko Aurika, yra kiekvienos moters pagrindas, tai greičiausias kelias į savęs priėmimą, meilę sau ir tikrąją laimę.

– Barbora

“Tavo balsas, mintys, elgesys… Tu esi magiška. Kai Tave išgirdau pirmą kartą, per Tavo nemokamą 2h sesiją, per šokį ir judėjimą Tu mane pravirkdei. Mano Mama išėjo iš šio pasaulio prieš metus. Ji man buvo be galo artima ir mylima. Aš visą tą laiką neverkiau, bet tada, per Tavo sesiją, pradėjau taip verkti, su pasikūkčiojimu… Tai buvo kažkas wow, nes šiaip esu linkusi laikyti viską viduje. Tad pagalvojau, jei kažkas sugebėjo mane pravirkdyti, tai – neįtikėtina ir tikrai verta toliau dirbti su tavimi, Aurika. Be galo dėkoju, kad galėjau mokytis iš Tikros Moters ❤”

– Indrė

Ko tikėtis užsiėmimo metu?

Išmesti senus, visuomenės užprogamuotus įsitikinimus apie tai, ką reiškia būti moterimi ir pajusti, kaip atrodo tavo unikalus moteriškumas

Sužinoti, kaip malonumas tavo kūne gali tapti tavo dvasinio pabudimo keliu

Mokytis atkurti jautrumą savo kūne bei širdyje

Sukurti saugią erdvę tam, kad paleistum emocijas blokuojančias tavo gyvybinę energiją

Išmokti praktikų, kurias jau dabar galėsi pritaikyti savo gyvenime norint sukurti gilesnį intymumą

Man 30 ir aš iki šiol nesupratau savo kūno, kodėl kartais vėluoja mėnesinės net kelias savaites… Dabar suprantu, kad aš visai tam neskyriau dėmesio. Apskritai, nebenoriu į savo kūną dėti bet ko, tepti bet ko, rengtis bet kaip, šnekėti bet ką. Noriu, kad viskas būtų kokybiška: maistas, drabužiai, produktai, kuriuos naudoju ir galų gale žodžiai, kuriuos sakau. Net žmonės, su kuriais būnu.

Daug metų turėjau problemų su pasitikėjimu savimi. Turbūt pusė savo gyvenimo turbūt pravaikščiojau su porolonine liemenėle, kad tik krūtinė būtų didesnė. Dabar – o, Dieve, kaip man patinka mano krūtinė! Viso gero liemenėlės apskritai. Man taip gera vaikščioti be jų, matyti savo tikrą krūtų formą ir dydį. Jaučiuosi tarsi išsilaisvinusi iš kažkokių stereotipų, kuriuose buvau nuo paauglystės. Ačiū, Aurika!”

– Rugilė

Susipažink su seminaro vedėja!

Aurika Valan – moterų koučerė, kurianti transformacines erdves, kurios įgalina žmones patirti jų nepagražintos, vidinės Tiesos gylį. Tikrasis jos sielos pašaukimas – padėti moterims pabusti ir pamilti visą savo esybę, apjungiant jų kūną, emocijas bei sakralų intymumą kaip dvasinį kelią.

Remdamasi sava patirtimi, ezoterinių rytų tradicijų išmintimi bei mokslo atradimais, Aurika siūlo unikaliai išreikštą, praktišką metodiką, kaip mūsų intuityvią kūno išmintį sujungti su Dvasia.

Aurika gyvena Teksase (JAV) ir pasauliniu mąstu dirba su moterimis iš viso pasaulio. Daugiausia laiko praleidžia vesdama ilgalaikes programas asmeninių sesijų bei grupinių programų būdu.
Daugiau informacijos apie Auriką rasite jos internetiniame puslapyje (www.aurikavalan.com/lt).

Junkis prie 4600+ moterų jau esančioje lietuviškoje Aurikos Facebook grupėje, kur ji labai atvirai dalinasi patarimais bei įžvalgomis apie moteriškumą, meilę sau bei sakralų intymumą.

 

 

Smalsu? Esi pasiruošus naujai patirti savo gyvenimą?

Registracija į nemokamą užsiėmimą su Aurika Valan „Malonumas Būti Moterimi“

You have Successfully Subscribed!