Magnetikos Moters Kodai.

Praktinis užsiėmimas moterims norinčiomis pabudinti savo moterišką
energiją, išlaisvinti savo kūnus ir atsiverti giliam intymumui

Šeštadienį, Vasario 6 d. 10 val. ryto Lietuvos laiku

Šis seminaras neskirtas toms, kurioms “yra gerai taip, kaip yra”.

Jis yra skirtas toms, kurioms atsibodo gyventi “susitvarkiusios ir patogios moters” rolėje. Toms, kurios yra pasiruošusios pažvelgti į savo kūną, moteriškumą bei intymumą naujomis akimis ir tapti savo gyvenimo kūrėjomis. 

(Jokia išankstinė patirtis nėbūtina, bet būtina viduje rusenanti ugnelė užplieskianti tave noru gyvenimą patirti giliau).

Tai, kokią naštą nusiėmiau nuo savęs yra tiesiog fantastiška. Man taip gera, taip ramu viduje – aš visiškai pilnai jaučiuosi patenkinta savimi, aš dabar galiu visiškai pilnai atsiverti. Koks geras jausmas būti savimi, nebijoti savęs ir jausti save!”

– Vaiva

Prisimenu, kaip vieną ūkanotą žiemos rytą septintu troleibusu važiavau iš Stoties į darbą Pašilaičiuose. Ūkanotas buvo ne tik rytas, bet ir aš pati, ir žmonės aplink mane. Tyliai gedėjau savo gyvenimo: “Kur nutekėjo mano gyvybinės sultys? Turiu puikų gyvenimą, bet širdį nuolat graužia tuštumos kirminėlis. Negi jau viskas?”.

Jei kas nors tą rytą man būtų pasakę, kad ateityje užsidirbsiu duonai padėdama moterims mylėti save mokantis patirti gilesnį malonumą gyvenime, būčiau skaniai nusikvatojusi. Tuo metu ieškojau meilės Tinderyje ir baruose. Kaip užsukta mėginau užpildyti vidinę tuštumą kažkuo iš išorės: santykiai, karjera, pinigai, kelionės, nauji rūbai, vakarėliai… Išmėginau VISKĄ. Netgi tapau jogos mokytoja Madride, o vėliau išvykau į Balį. Kas suveikė? Niekas. Netgi Balis baimės mano kirminėlio “neišsprendė”. Auč. 

Po įdomių įvykių sekos (apie juos papasakosiu seminare), atradau sakralų intymumą – pirmą kartą gyvenime patyriau, kad tai yra tas sielos balzamas, kurio taip ilgai ieškojau! Svarbiausia, radau būdą užpildyti meilės sau šaltinį ir sukurti pilnatvę iš vidaus

Taigi, gilinant ryšį su savo kūnu, emocijomis bei moteriškumu mes iš esmės transformuojame visą savo gyvenimą: santykius su aplinkiniais, savęs priėmimą bei ryšį su visata. 

Šis seminaras yra skirtas tau, jei:

Ilgiesi savo pulsuojančio gyvybingumo ir KAŽKO, kas paliestų tavo esybę. Nežinai, kas tai yra ir vidinę tuštumą laikinai malšini liaudiškai priimtais anestetikais:  vynu, maistu, naujais rūbais, Instagramu ir skambučiui draugei. Na, gal kartais ir intymiais “masažuokliais” 🙂

Tavo galva sako, kad “turėtum jausti geismą”, bet tavo kūnas kalba priešingai – tas pilvo apačią švelniai kutenantis geismas mistiškai apleido tavo gyvenimą.

Tau puikiai sekasi analizuoti savo pyktį ar liūdesį, bet išties bijai atverti širdį ir viską išjausti.

Nors išorėje pateiki “susitvarkiusios” moters paveikslą, viduje jautiesi atitolusi nuo savo moteriškumo, intuicijos ir žaismingo jausmingumo. 

Nepatiri vidinio malonumo arba pavargai nuo trumpų, nuspėjamų ir mechaninių būdų užtikrinti laimingą pabaigą. Vis klausi savęs, “kas su manimi kažkas negerai” ir patyliukais galvoji, kad „visos kitos moterys mėgaujasi valandos trukmės malonumo maratonais ”. (#mitas!)

Tau gėda kalbėti apie savo intymius troškimus bei poreikius (šiaip ir nežinai, kas tau suteikia gilų malonumą?), bet esi pasiruošusi išlaisvinti save iš šio jausmo.

Ką sako moterys?

 

“Labai džiaugiuosi atradusi Auriką, tai buvo vienas iš geriausių dalykų, įvykusių mano gyvenime. Kai prisimenu savo visą gyvenimą, aš visada ieškojau atsakymo, nes visada tikėjau, kad kažkas yra giliau, kad kažką galima padaryti su savimi, kad nesijausčiau taip blogai, kažkas yra giliai širdyje, viduje, bet aš niekada nežinojau, kas. Aš visą savo gyvenimą to ieškojau ir būtent suradusi Auriką patyriau tai, ko aš visada ieškojau. Tai buvo mano vidinė ramybė.”

Vitalija

“Jei Aurikos sesijose dalyvaujat pilnai, jau vien jose vyksta labai daug transformacijos, pokyčio, nes jos užsiėmimuose yra labai labai daug praktikos!”

– Lina

“Net nežinau, nuo ko pradėti, nes tiesiog dabar esu toje energijoje, kurią sukūrėm visos kartu ir jaučiu labai labai didelį dėkingumą. Dėkingumą tau, Aurika, už sukurtą erdvę, dėkingumą kiekvienai moteriai, kuri keliavo kartu.”
– Migle

Aurika, jūsų sesija buvo nuostabi. Man taip patiko, kad praktiškai visos praktikos buvo atliekamos per judesį – man tai buvo labai artima! Kaip išsamiai ir aiškiai pateikiate informaciją. Net per virtualią erdvę galima pajusti jūsų švytėjimą. Labai džiaugiuosi sudalyvavusi!”

-Akvilė

“Jeigu galvojat, dvejojat — pajauskit, pažiūrėkit, ką sako jūsų intuicija. Maniškė siūlė ir aš tikrai tikrai nesigailiu prisijungus prie Aurikos sesijų!  Man buvo didelis atradimas patirt, kaip stipriai aš galiu jausti energijos tėkmę, kaip stipriai galiu jausti kiekvieną iš kurso dalyvių, tiesiog internetiniuose susitikimuose. Man tai yra nuostabus įrodymas, kad visa tai yra mumyse.”

– Austėja

“Man tai buvo didelė dovana suvokti ir pajausti, kad moteriška energija, kuri sklinda iš šaltinio ir kurią mes perleidžiam per save, neturi erdvės ribų ir mes puikiai galim susijungti, nesvarbu, kurioje pasaulio vietoje esame!”
– Leva

Ko tikėtis užsiėmimo metu?

Išmesti senus, visuomenės užprogamuotus įsitikinimus apie tai, ką reiškia būti moterimi ir pajusti, kaip atrodo tavo unikalus moteriškumas

Sužinoti, kaip malonumas tavo kūne gali tapti tavo dvasinio pabudimo keliu

Mokytis atkurti jautrumą savo kūne bei širdyje

Sukurti saugią erdvę tam, kad paleistum emocijas blokuojančias tavo gyvybinę energiją

Išmokti praktikų, kurias jau dabar galėsi pritaikyti savo gyvenime norint sukurti gilesnį intymumą

Susipažink su seminaro vedėja!


Aurika Valan – moterų koučerė, kurianti transformacines erdves, kurios įgalina žmones patirti jų nepagražintos, vidinės Tiesos gylį. Tikrasis jos sielos pašaukimas – padėti moterims pabusti ir pamilti visą savo esybę, apjungiant jų kūną, emocijas bei sakralų intymumą kaip dvasinį kelią.

Remdamasi sava patirtimi, ezoterinių rytų tradicijų išmintimi bei mokslo atradimais, Aurika siūlo unikaliai išreikštą, praktišką metodiką, kaip mūsų intuityvią kūno išmintį sujungti su Dvasia.

Aurika gyvena Balyje ir pasauliniu mąstu dirba su moterimis iš viso pasaulio. Daugiausia laiko praleidžia vesdama ilgalaikes programas asmeninių sesijų bei grupinių programų būdu. 

Daugiau informacijos apie Auriką rasite jos internetiniame puslapyje (www.aurikavalan.com) arba jos Instagram’ (www.instagram.com/aurikavalan).

Smalsu? Esi pasiruošus naujai patirti savo gyvenimą?